
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 8.5 pF |
| Voltage Rating (DC) | 7 V |
| Length | 2 mm |
| Width | 2 mm |
| Termination | Flat |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 8 |
| Resistance | 100 Ω |
| Height | 990.6 µm |
| Circuit Type | Filter |
| Packaging | Reel |
| Depth | 2 mm |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 3 GHz |
| Number of Elements | 8 |
| DC Resistance (DCR) | 115 Ω |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Lines | 4 |
| ESD Protection | Yes |
| Attenuation Value | -20 dB |
| Chemistry/Technology | RC (Pi) |
| Schedule B | 8541100050 |
| Cutoff Frequency | 250 MHz |
| Channel Resistance | 100 Ω |
| Filter Order | 2nd |
Stock: 2807
Distributors
pcbx
Unit Price$0.40010
Ext.Price$0.40010
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.40010 | $0.40010 |
| 10 | $0.28384 | $2.83840 |
| 25 | $0.27070 | $6.76750 |
| 50 | $0.25817 | $12.90850 |
| 100 | $0.24622 | $24.62200 |
| 300 | $0.23884 | $71.65200 |
| 500 | $0.23169 | $115.84500 |
| 1000 | $0.21800 | $218.00000 |
| 3000 | $0.19321 | $579.63000 |
| 5000 | $0.17575 | $878.75000 |
| 10000 | $0.15987 | $1598.70000 |
